Komentari 56

Nevjerojatan kiks Kalinića i još nevjerojatnija reakcija navijača

1

Tragičar Genta je bivši golman Hajduka Lovre Kalinić. U 96. minuti promašio je loptu i poklonio pobjedu gostima kao Robinson Hrvatskoj 2006. Ali reakcija navijača Genta je nešto posebno

Bivši Hajdukov golman Lovre Kalinić poklonio je pobjedu Eupenu u belgijskoj ligi nakon velike pogreške u 96. minuti. Lovre je izašao na jednu loptu i promašio ju je, a gosti su zabili u zadnjim sekundama za 1-0 i šokirali su domaćina.

Gent se svim silama bori za Ligu prvaka, a već je unaprijed upisao pobjedu protiv Eupena. U zadnjim sekundama domaći su krenuli na sve ili ništa, a Kalinić je nakon sjajnih partija u dresu novog kluba napravio prvu veliku pogrešku.

Gent je pao na osmo mjesto, dok je Eupen na 13.

POGLEDAJTE VIDEO

Ovo su pravi navijači! Kalinić dobio ovacije

Nisu navijači Genta popljuvali Lovru Kalinića nakon prvog velikog gafa. Nisu mu zaboravili sjajne obrane kojima je držao Gent u prošlim utakmicama. Na kraju susreta, kad su igrači Genta došli pred navijače, Kalinić je dobio ovacije.

Lovre, Paul te razumije

Hrvatska i Engleska igrale su kvalifikacijsku utakmicu za Euro 2008. godine.

Vatreni su slomili Engleze u osam minuta. Prvo je zabio Eduardo da Silva, a uslijedio je gol koji će Paul Robinson pamtiti cijeli život. Gary Neville mu je vratio loptu, a ona je uz pomoć maksimirske 'krtice' završila u Robinsonovoj mreži...