Komentari 20

Kao u najboljim danima! Sjajni Ronaldo zabio fantastičan gol

Juventus je slavio sa 3-1 (0-0) na gostovanju kod Genoe, a svi golovi pali su u drugom poluvremenu. Paolo Dybala je otvorio golijadu u 50. minuti, kad se prošetao kroz domaću obranu...

Juventus i Lazio su gostujućim pobjedama u 29. kolu talijanske Serie A ostali na istim pozicijama u borbi za naslov prvaka u kojoj devet utakmica prije završetka aktualni prvak iz Torina ima četiri boda prednosti pred rimskom momčadi.

Juventus je slavio sa 3-1 (0-0) na gostovanju kod Genoe, a svi golovi pali su u drugom poluvremenu. Paolo Dybala je otvorio golijadu u 50. minuti, kad se prošetao kroz domaću obranu i sa desetak metara svladao Perina.

Serie A - Genoa v Juventus

U 57. minuti domaći vratar je bio nemoćan, kad je Cristiano Ronaldo sa 25 metara snažnim udarcem pogodio lijevi kut. U 73. minuti Douglas Costa je s desnog ruba kaznenog prostora pogodio suprotni gornji kut, a Perin je samo pogledom mogao ispratiti loptu.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE

Jedini pogodak za domaće postigao je Pinamonti u 76. minuti.

Nogometaši rimskog Lazija preokretom u drugom poluvremenu došli su do pobjede 2-1 (0-1) na gostovanju kod Torina.

U sva tri pogotka koja su postignuta u prvom dvoboju 29. kola Serie A svoju je ulogu imao najbolji strijelac Lazija i talijanskog prvenstva Ciro Immobile.

Prvo je njega pogodila lopta u ruku u 4. minuti, kad je dosuđen kazneni udarac za Torino, koji je u vodstvo pretvorio Belotti. U 48. minuti Immobile je precizno i spretno pogodio za izjednačenje na 1-1, da bi u 73. minuti asistirao Parolu za pobjednički pogodak.

italian Serie A soccer match Torino vs Lazio

Juventus je u vodstvu sa 72 boda, četiri više od drugoplasiranog Lazija. Treći je Inter sa 61 bodom i utakmicom manje. Torino je sa 31 bodom na 14. mjestu, a Genoa je sa 26 bodova na 16. poziciji, no samo jedan bod iznad zone ispadanja.

U srijedu je na rasporedu šest od preostalih osam utakmica 29. kola, a parovi su: Bologna - Cagliari, Inter - Brescia (19.30 sati), Fiorentina - Sassuolo, Verona - Parma, Lecce - Sampdoria i SPAL - Milan (sve u 21.45).