Komentari 9

Klasnić is back! Dva gola i asistencija protiv Bayera!

12

Zabio je za 1-1 u 30. minuti, potom i za 4-1 u 63., a šest minuta potom asistirao je Rosenbergu. Uz ovacije, Ivan je igru napustio pet minuta prije kraja

Počelo je vodstvom gostiju, 'hladnim tušem' za tribine Wesera, a završilo skandiranjem navijača: "Ivan, Ivan!" Sjajni Ivan Klasnić briljirao je protiv Bayera iz Leverkusena i najzaslužniji je za visoku 5-2 pobjedu Werdera. Dva gola je zabio, za jedan dodao, a nakon svega trener Schaaf ga je izvadio pet minuta prije kraja kako bi dobio zaslužene ovacije.
Švicarac Barnetta je pogodio već u 7. minuti i doveo goste iz Leverkusena u vodstvo. Trajalo je točno 23 minute, a tada je krenuo 'Killer' Klasnić. Tim Borowski je primio loptu na vrhu šesnaesterca, odlično pucao, a golman uspio samo odbiti. I to ravno na nogu hrvatskog napadača, koji je s dva metra zakucao loptu u mrežu. Prvi Ivanov gol nakon povratka nogometu s njim su proslavili svi igrači Werdera. Svi osim - Borowskog. Njemački reprezentativni veznjak odšetao je na drugu stranu, a samo dvije minute potom ga je trener izvadio iz igre. Teško je garantirati da je ta reakcija razlog izmjene, ali Borowski je igrao jako dobro i u najmanju je ruku neobična ovako rana izmjena...
Rezultatom 1-1 momčadi su otišle na predah, a na teren je u nastavku izašao jedan drugačiji Werder. Ali i jednako razigrani Ivan Klasnić. Diego je doveo Werder u vodstvo pet minuta duboko u nastavku utakmice, a u 57. minuti pogodio je lijevi bočni Fritz. A tada - opet Klasnić. Efektno je odigrao petom suigraču u for, branič je ipak uspio odbiti loptu, ali samo na Klasnićevu desnicu. Precizno, po zemlji, Ivan je zabio svoj drugi gol na utakmici.
Bilo je to u 63. minuti, a šest minuta kasnije zabio je Šveđanin Rosenborg. Dodao mu je Klasnić, nakon čega mu nije bio problema pogoditi za super-uvjerljivih 5-1.
Do kraja je Bayer uspio samo neznatno smanjiti rezultat. u 76. minuti za konačnih 5-2 pogodio je Kiessling.