Klopp zaigrao bez zvijezda pa izgubio od svoje bivše momčadi

1

Bez obzira na poraz na ovoj utakmici smo imali više pozitivnih nego negativnih stvari. Teren je bio težak jer nije nogometno igralište, međutim atmosfera je bila sjajna, rekao je Klopp nakon poraza 2-3 od Borussije

Pobjednik Lige prvaka Liverpool otvorio je američku turneju porazom od Borussije Dortmund sa 2-3 u susretu igranom pred 40.000 gledatelja na stadionu Notre Dame.

Lovren slavi Ligu prvaka 01:14

Njemački sastav je poveo već u trećoj minuti utakmice golom Paca Alcácera. Izjednačio je Harry Wilson u 35. minuti, no Borussija je golovima Thomasa Delaneyja u 53. i Jacoba Bruuna Larsena u 58. minuti stigla do prednosti 3-1. "Redsi" su smanjili u 75. minuti pogotkom Rhiana Brewstera iz kaznenog udarca.

Za Liverpool, koji je igrao bez najboljih igrača (Mohamed Salaha, Sadia Manea, Roberta Firmino i Alisson), posljednjih pola sata je nastupio hrvatski reprezentativac Dejan Lovren.

- Bez obzira na poraz na ovoj utakmici smo imali više pozitivnih nego negativnih stvari. Teren je bio težak jer to nije nogometno igralište, međutim atmosfera je bila sjajna. Bio bi sjajno kada bi ove sezone bili bolji nego prošle. To je naš cilj, a ne gledamo druge momčadi - poručio je trener engleskog sastava Jurgen Klopp.

Liverpool će iduću utakmicu igrati u nedjelju kada će na stadionu Fenway Park u Bostonu odmjeriti snage protiv Seville. (jć)