Komentari 103

Kolaps Reala! Alaves ga dobio, bez gola je 6 sati i 49 minuta...

1

Nije jedini velikan kojemu se to trenutačno događa, ali madridski Real u velikoj je krizi!

Ni četvrtu utakmicu zaredom Luka Modrić i društvo nisu uspjeli pobijediti, štoviše izgubivši 0-1 kod Alavesa, ostali su i četvrtu utakmicu u nizu bez postignutog pogotka! Štoviše, četiri i pol utakmice. Od 41. minute pobjede nad Espanyolom.

Još im jedna utakmice "nedostaje" da izjednače najgoru sušu u povijesti kad su 1985. godine bili pet utakmica bez pogotka!

Taj rekord će pričekati, ali jedan je oboren u dvoboju s Alavesom. Naime, u zadnjih 10 godina Real nikad nije postigao manje pogodaka u uvodnih 10 utakmica. Samo 17... Točnije, Real je sada ravno šest sati i 49 minuta bez postignutog gola.

ERROR

Posted by MARCA on Saturday, 6 October 2018

Luka Modrić igrao je čitav susret za Real, ali se u velikoj mjeri uklopio u sivilo svoje momčadi. Pokušavali su Bale i ostatak momčadi, ali nekakvih velikih prilika baš i nisu imali.

Najveća šansa u dotadašnjem dijelu susreta zapravo je pripala domaćinu. Jony se u 77. minuti sjurio prema golu Reala, ali je njegov udarac prohujao kraj lijeve vratnice Courtoisovog gola.

I kad se činilo da će završiti bez pogodaka, Manu Garcia je zakucao loptu u mrežu glavom nakon gužve i ubačaja iz kuta. Za prvu pobjedu Alavesa nad Realom nakon 6. svibnja 2000. godine!

Prvenstva diljem Europe sad staju, Real ima dva tjedna da se konsolidira, ali bit će ovo u svakom slučaju teških 10-ak dana za trenera Julena Lopeteguija...