Komentari 44

Kombinirani Real vratio se u sedlo: Četiri gola u 35 minuta

1

TRI KORAKA DO TITULE Igrači iz drugoga plana kod Zinedinea Zidanea ni ovaj put nisu razočarali. Srušili su budućeg drugoligaša Granadu 4-0 uz po dva gola Jamesa i Morate

Real Madrid s pola je gasa svladao Granadu u gostima 4-0. Čak i bez glavnih zvijezda poput RonaldaModrića, Marcela, Kroosa (na poštedi) i Benzeme (ušao u 59. minuti), pitanje pobjednika bilo je riješeno već u prvih pola sata.

James Rodríguez u trećoj je minuti doveo "kraljeve" u vodstvo na asistenciju Lucasa Vázqueza, a u 11. je isti igrač povisio na 2-0 na dodavanje zaboravljenog Fábija Coentraa.

Álvaro Morata također se dvaput upisao u strijelce. U 30. minuti zabio je treći gol gostiju na dodavanje Danila, a pet minuta potom Španjolac je još jednom poentirao nakon asistencije Marca Asensija.

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić odigrao je svih 90 minuta za pobjednički sastav i svidio se s nekoliko odličnih poteza.

Drugo poluvrijeme bilo je puko odrađivanje posla za Madriđane koji dva kola prije kraja, uz utakmicu manje, imaju jednak broj bodova kao Barcelona, koja je ranije svladala Villarreal 4-1.

Real do kraja sezone, osim uzvrata Lige prvaka protiv Atlética u srijedu te vjerojatnog finala, ima domaću utakmicu protiv Seville, odgođenu utakmicu protiv Celte u Vigu te gostovanje kod Málage. U te tri utakmice "kraljevi" si, neovisno o rezultatima Barcelone, mogu priuštiti i jedan remi i osvojit će naslov. Izgube li negdje, a Barcelona pobijedi u svoje dvije utakmice, titula ide na Camp Nou zbog boljega međusobnog omjera.