Komentari 23

Kovača razljutio poraz: Previše pogrešaka, nisam zadovoljan...

1

Napravili smo dosta dobrih stvari u napadu, ali nije mi se uopće svidjelo što nismo uspjeli do poluvremena sačuvati vodstvo 2:0. Ne možeš primiti gol u 45. minuti, kaže naš trener

Bayern je vodio 2:0 protiv Manchester Cityja i izgubio utakmicu 2:3, a hrvatski trener je istaknuo:

- Defenzivna tranzicija nije bila dobra.

Bayern je upisao i drugi poraz u International Champions Cupu. Nakon Juventusa, mjeru im je uzeo i Manchester City (2:3). Hrvatski trener Niko Kovač bio je prilično ljutit nakon novog neuspjeha, ali ne zbog poraza kao takvog, nego načina na koji je došlo do njega.

Bavarci su, naime, imali vodstvo 2:0 nakon pogodaka Shabanija i Robbena, da bi teren napustili pognutih glava.

- Napravili smo dosta dobrih stvari u napadu, ali nije mi se uopće svidjelo što nismo uspjeli do poluvremena sačuvati vodstvo 2:0. Ne možeš primiti gol u 45. minuti - istaknuo je Kovač koji je kritizirao defenzivnu igru svoje momčadi.

- U defenzivnoj tranziciji smo radili previše individualnih pogrešaka, moramo se popraviti!

Morao je hrvatski stručnjak zaigrati bez ozlijeđenih Sanchesa i Bernata, kao i Javija Martineza, ali ne traži opravdanja.

- Nismo zadovoljni rezultatom protiv Cityja, no idemo dalje - zaključio je Kovač čija momčad danas kreće natrag prema Europi, u Münchenu bi trebali biti u ponedjeljak prijepodne.