Lazio i Roma bez golova, Budan strijelac za Parmu

3

Parma je pobijedila Cagliari 2-1, a hrvatskom reprezentativcu ovo je bio 12. gol ove sezone u talijanskom prvenstvu

Hrvatski reprezentativac Igor Budan bio je strijelac prvoga gola (38.) za Parmu, koja je svladala Cagliari 2-1. Izjednačenje gostima donosi Daniele Conti u 67. minuti, a vrlo važna tri boda Parmi je osigurao Gasbarronni svojim golom u 76 minuti. Budanu je to bio 12. prvenstveni gol, a Parma se nalazi na 13. mjestu Serije A. Roma i Lazio su u gradskom derbiju odigrali bez golova. Palermo je golovima Corinija (47.-11m) i Davida di Michelea (75.) pobijedio Livorno 2-1. Stijelac za Livorno bio je Cesar (57-11 m). Nogometaši Intera su još prošlo kolo osigurali "Scudetto", a u ovom su svladali Empoli 3-1. Golove za milanski klub zabili su Cruz (27), Recoba (59.) i Stanković (60.), a za goste poentirao je Saudati u 57. minuti. Rezultati: Ascoli-Reggina 2-3, Livorno-Palermo 1-2, Messina-Atalanta Bergamo 0-0, Parma-Cagliari 2-1, Siena-Sampdoria 0-2, Udinese-Catania 0-1, Inter-Empoli 3-1 Tablica: 1. Inter 87 2 Roma 69 3 Milan 59 4 Lazio 58