Le Championnat: Lyon u Parizu bolji od PSG-a

1

Krajem prvog poluvremena Ben Arfe je u razmaku od samo dvije minute zabio dva gola i Lyonu tako otvorio put ka pobjedi protiv pariškoga kluba

U posljednjem dvoboju 12. kola francuskoga nogometnog prvenstva Lyon je u gostima svladao Paris SG 3-2. Lyon je poveo krajem prvog poluvremena golovima Ben Arfe, točnije u 41. i 43. minuti. Na 2-1 smanjio je portugalski reprezentativac Paulta u 61. minuti. Pet minuta prije kraja utakmice francuskom prvaku pobjedu je definitivno osigurao Govou, a četvrti ovosezonski poraz PSG-a svojim drugim golom u sudačkoj nadoknadi ublažio je Pauleta.