Komentari 4

LP: Malmö dobio Rangerse, Nikici Jelaviću svih 90 minuta

1

Svih je 90 minuta u neuspjehu Rangersa na Ibroxu odradio Jelavić. Bio je hrvatski reprezentativac najbolji igrač svoje momčadi, pogotovo u drugom poluvremenu

Loše su, domaćim porazima, natjecanje u 3. pretkolu Lige prvaka otvorila dva favorita za ulazak u fazu natjecanja po skupinama: kijevski je Dinamo izgubio od kazanskog Rubina 2-0, a Rangersi od Malmöa 1-0...

Kijevski je Dinamo neočekivano u prvoj utakmici trećeg pretkola stradao od neugodne tatarstanske momčadi. Ognjen Vukojević igrao je do 55. minute utakmice, kada ga je zamijenio Artem Milevskij.

Svih je 90 minuta u neuspjehu Rangersa na Ibroxu za domaću momčad odradio Nikica Jelavić. Bio je hrvatski reprezentativac najbolji igrač svoje momčadi, pogotovo u drugom poluvremnu. Pripremio je i dva zicera suigraču u napadu Stevenu Naismithu. Jednom je Škot zakasnio s uklizavanjem, a drugi put promašio prazan gol.

Belgijski prvak Genk na svom je stadionu pobijedio Partizan 2-1 iako su srbijanski prvaci vodili 1-0. Domaći nogometaš Ngcongca crveni je karton zaradio u 32., a Partizanov Stefan Babović drugi žuti u 48. minuti, samo sedam minuta nakon što je dobio prvi.

Austrijski napadač Marc Janko dvama je postignutim pogocima donio 2-0 domaću pobjedu nizozemskom Twenteu protiv rumunjskog Vasluija.