Komentari 11

Chelsea gubio 2-0 pa zabio tri gola u osam minuta i okrenuo!

1

Chelsea je u gostima kod Southamptona okrenuo na 3-2 i vjerojatno poslao domaćine u drugu ligu; Sevilla je kod kuće gubila od Villarreala 2-0, ali izjednačila u pet minuta

Odigrana je utakmica 34. kola Premier lige između Chelseaja i Southamptona. Domaćini su poveli u 21. minuti pogotkom Dušana Tadića, a početkom drugog poluvremena došli su i do drugog gola preko Jana Bednareka.

Međutim, Chelsea se probudio i u osam minuta potpuno okrenuo utakmicu. Dvama pogocima Girouda i jednim Hazarda došli su do konačnog rezultata 3-2

Bijesni navijači Chelseaja svoje su igrače gađali vibratorima

Stanje na tablici ostalo je isto, Chelsea je i dalje peti, a Southamptonu, koji je na 18. mjestu, prijeti ispadanje.

U 32. kolu La lige susreli su se Sevilla i Villarreal. Gosti su došli do vodstva 2-0 pogocima Rabe i Bacca, a onda je Sevilla u pet minuta izjednačila utakmicu.

Nakon promašenog penala, Nolito se iskupio i odmah u sljedećoj minuti zakucao u mrežu, a u 82. minuti N'Zonzi je sjajnim golom s velike udaljenosti postavio konačan rezultat 2-2.