Komentari 512

Krah modrog sna o Ligi prvaka! Švicarci do trijumfa u 3 minute

22

Dinamo je sjajno otvorio utakmicu protiv Young Boysa i poveo golom Hajrovića u sedmoj minuti, ali sve se okrenulo sredinom nastavka kad je Guillaume Hoarau zabio dva komada u tri minute

Nogometaši švicarskog prvaka Young Boysa pobijedili su Dinamo sa 2-1 (0-1) pred 28.137 gledatelja u uzvratnoj utakmici posljednjeg kvalifikacijskog kola i zahvaljujući tome plasirali se u grupnu fazu Lige prvaka, dok će zagrebački sastav svoj put nastaviti u Europskoj ligi.

Dinamo je odlično otvorio utakmicu i u 7. minuti pogotkom Izeta Hajrovića došao u vodstvo. Sve do 64. minute hrvatski prvak je imao rezultat koji mu je jamčio plasman u elitno europsko natjecanje, samo da bi u dvije minute Švicarci došli do dva pogotka, a oba puta je strijelac bio Francuz Guillaume Hoarau.

Prvi gol postigao je u 64. minuti iz kaznenog udarca, kojeg je skrivio Marin Leovac, dok je drugi put poslao loptu u mrežu u 66. minuti nakon udarca iz kuta.

Klubu iz Berna ovo je bio šesti pokušaj i prvi plasman u Ligu prvaka, a suparnike u grupnoj fazi saznat će na ždrijebu koji će biti održan u četvrtak, 30. kolovoza, u Monte Carlu. Dinamo će svoje suparnike u grupnoj fazi Europske lige doznati na ždrijebu koji će biti u petak, 31. kolovoza, također u Monte Carlu.