Komentari 13

Može li im itko stati na kraj? Jazzeri pobijedili, Babo zabio 19

Bojan Bogdanović je na parketu proveo ukupno 31 minutu, a poenima je dodao i šest skokova i tri asistencije. Najbolji pojedinac utakmice bio je Donovan Mitchell s 26 poena

Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović je sinoć odigrao odlično u pobjedi svojih Utah Jazza kod kuće protiv Miami Heata 112-94, on je u 31 minutu koliko je proveo na terenu zabio 19 koševa i tome pridodao šest skokova i tri asistencije.

Najbolji pojedinac Utaha, kojem je ovo sedma uzastopna pobjeda, bio je Donovan Mitchell sa 26 poena, a Rudy Gobert je dodao 16 uz 12 skokova.

Bogdanović zabio 18 poena, a njegovi Jazzeri su 1. u NBA ligi!

Mitchell je zabio osam koševa u odlučujućoj trećoj četvrtini, a Utah je pretvorio pet koševa prednosti s poluvremena u prednost od čak 21 koš.

Kod Miamija najbolji je bio Kendrick Nunn sa 23 ubačaja, dok su Jimmy Butler i Max Strus ubacili svaki po 15 koševa.

Phoenix Suns su sinoć sa 120-111 nadigrali kod kuće Philadelphia 76erse, a Dario Šarić je zaigrao za Phoenix nakon mjesec dana izbivanja. On je u pobjedi svoje momčadi sudjelovao sa 15 koševa, dva skoka, četiri asistencije, četiri osvojene lopte i jednom blokadom za 19:50 minuta provedenih u igri.

Šarić: Neću lagati, bilo je teško. Krivo sam stao i ode gležanj...

Brooklyn Nets su sa 134-117 pobijedili Golden State Warriorse kojima je prekinut niz od dvije pobjede.
Stephen Curry je bio najbolji strijelac na utakmici, zabio je 27 koševa, ali samo dvije trice iz devet pokušaja. Andrew Wiggins i Kelly Oubre Jr. su svaki ubacili po 17 koševa za Warriorse.

NBA: Golden State Warriors at Phoenix Suns

Kyrie Irving je upisao 23 poena za Brooklyn, Kevin Durant je dodao 20, dok je James Harden upisao 19 i 16 asistencija.

U preostale dvije utakmice Indiana Pacers su na gostovanju sa 125 - 113 bili bolji od Atlanta Hawksa, dok su New York Knicks kod kuće sa 121-99 pobijedili Houston Rocketse.