Komentari 18

Nastavlja se Mourinhov crni niz, remizirao je s Burnleyjem

1

Tako se nastavio crni niz Tottenhama, koji je u posljednjih 17 dana ispao iz FA kupa od Norwicha, u ligi je izgubio od Wolvesa i Chelseaja, a u osmini finala Lige prvaka kod kuće od Leipziga

Mourinhov Tottenham opet je kiksao, u 29. kolu Premier lige je u gostima kod Burnleyja odigrao 1-1. Domaćini su poveli golom Chrisa Wooda u 13. minuti, a remi "spursima" donio je Dele Alli u 50. iz penala.

Tako se nastavio crni niz Tottenhama, koji je u posljednjih 17 dana ispao iz FA kupa od Norwicha, u prvenstvu je poražen od Wolverhamptona (2-3) i Chelseaja (1-2), te u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka kod kuće od Leipziga (0-1).

Nogometaši Liverpoola u subotu su na svom terenu svladali Bournemouth s 2-1. U 9. minuti Callum Wilson je šokirao Anfield, ali su "redsi" uspjeli preokrenuti već u prvom poluvremenu golovima Mohameda Salaha (25) i Sadia Manea (33).

To je donijelo olakšanje treneru Juergenu Kloppu, budući da su iza "redsa" tri poraza (Atletico Madrid u LP, Watford u prvenstvu i Chelsea u FA kupu), a u srijedu na Anfieldu Liverpool u uzvratu osmine finala Lige prvaka protiv Atletica mora nadoknaditi 0-1 iz prve utakmice. Dejan Lovren nije bio u zapisniku "redsa".

Wolverhampton, koji ima šanse da ulovi Ligu prvaka, je kod kuće protiv Brightona odigrao 0-0. Gostima će bod dobro doći u borbi za opstanak.

Za opstanak se bori i West Ham, koji je u gostima kod Arsenala izgubio sa 0-1, a jedini pogodak zabio je Alexandre Lacazette u 78. minuti.

Tvrdo u Londonu: Arsenal se mučio, no na kraju ipak slavio

I novak u Premier ligi Sheffield United ima izgleda da se dokopa Lige prvaka, na domaćem terenu je dobio posljednjeplasirani Norwich sa 1-0 pogotkom Billyja Sharpa (36).