Komentari 5

Navijači pobjesnili: Genoa tone prema dnu, igrači se zabavljaju

Genoa je u dvoboju protiv Parme poražena 2-1, a dok su domaćini gubili na svom terenu, trojica njihovih igrača sjedila su u loži i prčkali po mobitelima. Pravi je to pokazatelj u kojem smjeru nogomet ide...

U devetom kolu Serie A Genoa je izgubila od Parme rezultatom 2-1, a oba gola zabio je sjajni Gervinho u 10. i 47. minuti. Strijelac za Genou bio je Jeldor Šomurodov u 50. minuti.

POGLEDAJTE VIDEO: Dinamov kalendar za 2021.

Dinamov kalendar za 2021. 00:47

Ono što je tragičnije od poraza Genoe je fotografija snimljena otprilike pet minuta prije kraja utakmice.

Dok su se domaćini borili za izjednačenje i bod koji bi im puno značio u borbi za opstanak, igrači Genoe Micovschi, Males i Asor gledali su u mobitele i u potpunosti bili posvećeni nekim drugim i manje važnim stvarima.

Talijanski navijači pobjesnili su zbog fotografije koja je postala viralna, a kako i ne bi kad je navedeni trojac pokazao krajnju nezainteresiranost za klub koji ih bogato plaća. Igrači su sjedili u loži i prčkali po mobitelima i tako pokazali da im je apsolutno svejedno hoće li njihova momčad napraviti nešto na terenu.

'Mandžukić je rođen da igra u Premier ligi i ne želi pričati o onome što se dogodilo u Juveu'

Upravo je ova fotografija dokaz kako se puno toga u nogometu promijenilo i da su očigledno neke nogometne vrijednosti izgubljene.

Genoa je trenutno predzadnja na ljestvici, odnosno na 19. mjestu sa samo pet bodova.