Komentari 99

Nestali na Stamford Bridgeu: Katastrofa Joséova Uniteda!

1

Chelsea je u nedjeljnom derbiju Premiershipa deklasirao Manchester United 4-0 na Stamford Bridgeu i tako zapaprio bivšem treneru Joséu Mourinhu

José Mourinho vratio se na dobro poznato bivše radno mjesto, londonski Stamford Bridge, i pretrpio jedan od najtežih poraza u trenerskoj karijeri. Chelsea je razbio njegov Manchester United 4-0 u devetom kolu Premier lige i produbio krizu "vragova".

Pedro Rodríguez nagovijestio je loš dan za goste postigavši gol za Chelsea nakon samo 30 sekundi igre, što je najbrži gol sezone u Premiershipu. Već u 21. minuti David de Gea primio je i drugi, nečuvan je nakon kornera ostao Gary Cahill.

Katastrofalnu igru Unitedove obrane kaznili su i Eden Hazard nakon malonogometne akcije u 61. minuti te N'Golo Kanté devet minuta poslije, prošao je kroz srce zadnje linije i mirno zabio prvijenac za veliko slavlje Antonija Contea.

Nedjelja nije bila dobar dan ni za drugi klub iz Manchestera, City, koji je nastavio niz slabih rezultata domaćim remijem sa Southamptonom 1-1 (Iheanacho/Redmond). Unatoč tome, "građani" su ostali na vrhu ljestvice s 19 bodova, koliko imaju i Arsenal te Liverpool, a samo bod zaostaju Chelsea i Tottenham.