Komentari 12

Nevjerojatna večer: Super Bowl s najmanje poena u povijesti...

1

Na poluvremenu su pala tek tri poena, a u četvrtu četvrtinu ušlo se s 3-3. Još je na poluvremenu bilo izvjesno da ćemo umjesto očekivanog napadačkog spektakla gledati tvrdu utakmicu, no ovo nitko nije mogao ni zamisliti!

New England Patriotsi slavili su u 53. Super Bowlu protiv Los Angeles Ramsa 13-3.

Ova utakmice tako je postala Super Bowl utakmica s najmanje poena u povijesti... Dosad je to bio 7. Super Bowl, onaj davne 1973. koji se igrao između Washington Redskinsa i Miami Dolphinsa, a utakmica je završila 14-7 za klub s Floride.

POGLEDAJTE VIDEO:

Super Bowl 2019 00:45

Bio je to i najtopliji Super Bowl u povijesti uz najmanje poena, no ovaj danas nadmašio je sve granice, barem po poenima.

Ipak, umjesto šest ukupnih poena s kojima se ušlo u zadnju dionicu utakmice, Patriotsi su ipak malo povukli te zabili polaganje kao i jedan udarac za tri poena čime su došli do pobjede 13-3, točnije ukupnih 16 poena.

Najbolji je u redovima Patriotsa bio Julian Edelman, koji je naposljetku i nagrađen sa Super Bowl MVP nagradom.