Komentari 111

Redknapp o Kranjčaru: Divim mu se, taj dečko ne odustaje

7

Loptu je Kranjčar primio desnom nogom na oko 25 metara, 'lažnjakom' prevario obrambenog igrača pa lijevom sa 20-ak metara pogodio u same 'rašlje', fantastično!

Niko Kranjčar konačno je dobio priliku i odmah je maksimalno iskoristio! Tottenham je igrao protiv Boltona, a rezultat je u 78. minuti bio 1-1. Kranjčar je zamijenio Palaciosa, a 15-ak minuta kasnije zabio pobjednički gol!

Loptu je primio desnom nogom na oko 25 metara, 'lažnjakom' prevario obrambenog igrača pa lijevom sa 20-ak metara pogodio u same 'rašlje', fantastično! To mu je prvi Premiershio gol ove sezone. Goal.com ga je proglasio igračem utakmice i dao mu je ocjenu osam. Vedran Ćorluka je zaradio 6.5.

Fantastičan gol i potez Nike, on ima sjajne mogućnosti za takve stvari

Možda mu sad trener Harry Redknapp napokon da veću minutažu...

- Fantastičan gol i potez Nike, on ima sjajne mogućnosti za takve stvari. Divim se njegovom profesionalizmu i upornosti, vrijedno radi, vježba i nakon treninga, pokazuje pobjednički stav, dečko jednostavno ne odustaje. Nije imao sreće, Bale, Vaart i Pienaar su u izvrsnoj formi no računam na njega i dalje, ovakav Niko nam treba - rekao je Redknapp.

Spursi su od šest minute vodili golom Vaarta, a onda je samo 180 sekundi kasnije promašio penal. Izjednačio je Sturridge u 55. Vedran Ćorluka je odigrao svih 90 minuta, a na 25. rođendan je izborio penal. Luka Modrić je i dalje ozlijeđen. Stipe Pletikosa nije bio ni na klupi. Ivan Klasnić je za Bolton cijelu utakmicu sjedio na klupi.

Ni na ostalim terenima nije bilo zanimljivo, a prava 'ludnica' bila je u Newcastleu.

Prva utakmica bez Andya Carrolla pokazala je da 'svrake' mogu i bez njega. Nakon 45 minuta su na odmor otišli s četiri gola zaostatka. Nakon 47 sekundi zabio je Walcott, a do kraja poluvremena Djorou i dva Van Persie. Nakon samo pet minuta nastavka crveni karton dobio je Diaby, a onda je krenulo. U 69. Barton iz penala, u 75. zabija Best, u 83. opet Barton iz penala i dvije minute prije kraja domaće navijače raspametio je Tiote. Arsenal je u utrci za naslov izgubio dva dragocjena boda, a da je samo vidjeti Wengerov razgovor s igračima u svlačionici...

Carlos Tevez si je za 27. rođendan dao najljepši poklon, hat-trick. Bilo mu je dovoljno 39. minuta, a dva je zabio iz penala. City je pobijedio West Bromwich 3-0.

OVDJE pogledajte gol!

Premiership, 26. kolo:

Tottenham – Bolton 2-1 (Van der Vaart 6 – 11 m, Kranjčar 90+2 / Sturridge 55)

Newcastle – Arsenal 4-4 (Barton 69 – 11 m, 83 – 11 m, Best 75, Tiote 88 / Walcott 1, Djourou 3, Van Persie 10, 26)

Manchester City – WBA 3-0 (Tevez 17 – 11m, 22, 39 – 11m)

Aston Villa – Fulham 2-2 (Pantsil 13 – ag, Walker 72 / Johnson 52, Dempsey 78)

Stoke – Sunderland 3-2 (Carew 32, Huth 83, 90+3 / Richardson 2, Gyan 48)

Everton – Balckpool 5-3 (Saha 20, 47, 75, 83, Beckford 80 / Baptiste 38, Puncheon 62, Adam 65)

Wigan – Blackburn 4-3 (McCarthy 35, 56, Rodallega 50, Watson 65 – 11 m / Roberts 23, Samba 58, Dunn 81 – 11m)