Komentari 132

Novi poraz Hajduka na penale, bez navijača na tribini ovaj put

1

Iako je Hajduk poveo već u trećoj minuti, Željezničar je brzo izjednačio, a na kraju i pobijedio hrvatski klub na penale u borbi za treće mjesto na turniru u Gabeli

Nakon što su jučer izgubili od BiH drugoligaša GOŠK-a na penale, nogometaši Hajduka i danas su poraženi na isti način. Ovog puta je u borbi za treće mjesto na memorijalnom turniru Andrija Anković bolji bio Željezničar 1-1 (5-4).

Hajduk je poveo već u trećoj minuti golom Dejana Mezge. Maglica je probio po desnom boku, dodao Caktašu, koji pogađa stativu, no odbijena lopta dolazi do Mezge kojem nije bio problem zabiti za 1-0.

No vodstvo nije dugo trajalo. Samo tri minute kasnije Nižić igra rukom u svom kaznenom prostoru i Bučan iz penala zabija za 1-1. Pokazalo se na kraju bio je to i konačan rezultat nakon 90 minuta i Hajduk je opet morao u lutriju penala.

No ni ovoga puta Hajduk nije slavio. Za Željezničar je zabilo svih pet igrača, dok je kod Hajduka u drugoj seriji promašio Bencun.

Bez navijača Hajduka i Željezničara

Nakon jučerašnjih nereda huligana policija je savjetovala i jednom i drugom klubu da ne dovodi organizirano navijače. Tako je i bilo, a one malobrojne koji su došli automobilima i kombijima policija je vratila na granicu. Utakmica je tako igrana pred stotinjak domaćih gledatelja, no bez nereda.