Komentari 54

Strašan peh: Bayern će biti bez Robbena i Boatenga u uzvratu?

1

OBOJICI STRADALA LOŽA? Bayern München je u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka protiv Reala već do 33. minute morao zamijeniti dvojicu igrača, i to vrlo bitna, Arjena Robbena i Jeromea Boatenga

Druga polufinalna utakmica, novi problemi s ozljedama. Nakon što je Liverpool u utorak ostao bez Alexa Oxlade-Chamberlaina koji je ozlijedio ligamente koljena, Bayern je u utakmici s Realom već do 33. minute morao zamijeniti dva igrača!

Real juri prema finalu: Pao je i moćni Bayern na Allianz Areni

Arjen Robben, koji je Realu trebao stvarati probleme na krilu, je odigrao samo pet minuta, kada su vidjeli da ipak ne može nastaviti igrati, Bayern ga je zamijenio u osmoj minuti, a Sky javlja da je Nizozemac ozlijedio zadnju ložu.

No tu nije bio kraj problemima jer se u 31. minuti za nogu uhvatio i Jerome Boateng. Nakon tri minute je Heynckes i njega morao mijenjati, a zaigrao je Niklas Süle.

Čini se da je i kod njega stradala zadnja loža i to kada se protegnuo za jednom loptom, ali se iz Boatengove grimase na licu moglo iščitati da ga noga boli puno više nego Robbena.

Ludi navijači uletjeli na teren, jedan je čak uklizao Riberyju!

I upravo to najviše zabrinjava Nijemce koji bi bez Boatenga i Robbena mogli biti i u uzvratu.

I s njima će biti teško Bayernu ovo okrenuti, bez njih, gotovo nemoguće...