Komentari 102

Rijeka bolja u Šibeniku: Drmić pokvario rođendan 'funcuta'

Nakon debija protiv Dinama i odličnog boda, Sergi Escobar doživio je prvi poraz kao trener Šibenika. Na Šubićevcu je pobijedila Tomićeva Rijeka golom iskusnog Josipa Drmića u 72. minuti

Nogometaši Rijeke u susretu su 28. kola Prve HNL kao gosti svladali Šibenik sa 1-0 (0-0). Strijelac gola vrijednog tri boda bio je Drmić u 72. minuti.

Rijeka je odigrala odličnu brzu akciju, lopta je nekoliko puta odigrana iz prve, a na kraju je Liber odlično proigrao Drmića koji je ostao sam vrhu kaznenog prostora i zatim smireno zatresao mrežu.

Maestralni Bulat i Mesa donijeli bod Šibeniku, Rogić spašavao

Iako je gost došao do sva tri boda, mogla je pobjeda otići i na stranu Šibenčana, a ovako je novi trener Sergi Escobar, nakon remija protiv Dinama u debiju, izgubio u svojoj drugoj utakmici na šibenskoj klupi. No, ostaje dojam da je Šibenik ozbiljna i neugodna momčad.

Četvrta Rijeka sada ima 45 bodova, četiri manje od treće Gorice, koja je ranije u subotu odigrala 0-0 protiv Varaždina, a pet više uz dvije utakmice više od petog Hajduka. Šibenik je šesti sa 26 bodova, jednim više od sedmog Slavena Belupa, dva više od osme Istre 1961 i devetog Varaždina, a šest više od posljednje Lokomotive.

Tomić: Da mi je netko rekao da će nakon 4-0 biti neizvjesno...; Oreščanin: Ispali smo naivni

Na čelu su Dinamo i Osijek sa po 61 bodom, ali Dinamo je odigrao susret manje.

KRAAAAAJ

90'

Riječani su sada imali čistu kontru za kraj utakmice, ali promašili su pa su skoro kažnjeni na drugoj strani, ali udarac Jurića odlazi iznad gola. Uh kakva napeta završnica.

90'

Uhhh. Kakva gužva ispred Nevistića. Nije se najbolje snašao Jurić leđima okrenut golu tako da nema promjene rezultata.

82'

Opet napadaju Šibenčani, ovog puta neprecizan je bio Ćurić.

80'

Uhhh. Mogao je sada Kvesić vratiti utakmicu na 'početak', ali lopta mu je otišla preko noge i daleko iznad gola.