Komentari 16

Otočko ludilo! Četiri komada u šest minuta u utakmici sezone

1

U 21. kolu engleskog Premiershipa odigralo se najluđe poluvrijeme sezone. Bournemouth i Watford su na poluvremenu zabili šest golova, od čega četiri od 34. do 40. minute

Ludo poluvrijeme u Bournemouthu! Rezultat na poluvremenu utakmice spomenutih domaćina i Watforda bio je 3-3, a u šest minuta 'stisnula su se četiri gola.

S dva gola Deeneya u 14. i 27. minuti izgledalo je kako će gosti imati odličan rezultat na poluvremenu, ali dva gola glavom vratila su utakmicu u egal. Prvo je zabio Ake u 34. minuti, a zatim i Wilson tri minute kasnije. No već u sljedećem napadu je goste u vodstvo odličnim volejem doveo Sema.

Premier League - AFC Bournemouth v Watford

Kaotičnih šest minuta završio je Fraser golom u 40. minuti nakon što su na njega zaboravili igrači Watforda na lijevoj strani šesnaesterca. Ispucali su svu municiju igrači obje momčadi u prvih 45 minuta te je krajnji rezultat ostao isti kao na poluvremenu (3-3).

U Londonu je Chelsea na Stamford Bridgeu kiksao protiv Southamptona. Sa 'svecima' su remizirali u utakmici bez golova (0-0). Zabio je Morata pretkraj utakmice, ali mu je gol poništen zbog zaleđa.

Premier League - Chelsea v Southampton

Burnley se pobjedom na gostovanju u Huddersfieldu maknuo iz zone ispadanja (2-1). Sve je krenulo dobro za domaćine kad je za 1-0 u zabio Mounie, ali slavili su samo sedam minuta kad je na 1-1 poravnao Wood. Prije kraja poluvremena drugi je žuti dobio Schindler pa je pred Huddersfieldom bilo teških 45 minuta.

Premier League - Huddersfield Town v Burnley

Gosti su uspjeli zabiti s igračem više u 74. minuti kad je Barnes zabio nakon odličnog izbjegavanja zaleđa, a do kraja utakmice i oni ostali s igračem manje jer je pocrvenio Bradley.

Manchester United bez Josea Mourinha naprosto gazi. S 2-0 'crveni vragovi' su srušili Newcastle. Prvi pogodak pao je u 64. minuti nakon što je veliku grešku slovačkog golmana Martina Dubravke iskoristio Romelu Lukaku. Belgijac je zabio 38 sekundi nakon ulaska u igru.

Premier League - Newcastle United v Manchester United

Konačnih 2-0 postavio je engleski reprezentativac Marcus Rashford na asistenciju Alexisa Sancheza. Čileanac je fantastično proigrao Rashforda koji se pet metara nije imao težak zadatak.

Norvežanin Ole Gunnar Solskjær postao je tek drugi menadžer u povijesti Manchester Uniteda koji je startao na klupi s četiri ligaške pobjede. Uspjelo je to tek legendarnom Mattu Busbyju 1946. godine.

West Ham je opet razočarao navijače. Skupa engleska momčad odigrala je tek 2-2 protiv Brightona, a i s tim bodom mogu biti zadovoljni s obzirom da su nadoknadili 0-2.

Premier League - West Ham United v Brighton & Hove Albion

Brighton je vodio golovima Dalea Stephensa i Shanea Duffyja iz 56. i 58. minute, a poker golova upotpunio je austrijski reprezentativac Marko Arnautović u 66. i 68. minuti. Asistencijama su ga počastili Noble i Antonio.

West Ham je remijem ostao na desetom mjestu s 28 bodova, a na 13. mjestu je Brighton s 26 bodova.

Wolvesi su doživjeli neugodan poraz od Crystal Palacea na domaćem terenu (0-2). Poveli su gosti preko Jordana Ayewa kojem je asistirao van Aanholt u 83. minuti, a pobjedu je osigurao srpski reprezentativac Luka Milivojević u 95. minuti golom iz penala.

Premier League - Wolverhampton Wanderers v Crystal Palace

U četvrtak će se od 21 sat 'lomiti prvenstvo' jer na Etihadu igraju druga i prva momčad prvenstva - Manchester City i Liverpool.

Engleska - 21. kolo

Chelsea - Southampton 0-0

Newcastle - Man. United 0-2 (Lukaku 64, Rashford 80)

Bournemouth - Watford 3-3 (Ake 34, Wilson 37, Fraser 40 / Deeney 14, 27, Sema 38)

Huddersfield - Burnley 1-2 (Mounie 33 / Wood 40, Barnes 74)

Wolverhampton - C. Palace 0-2 (Ayew 83, Milivojević 90+4-11m)

West Ham - Brighton 2-2 (Arnautović 66, 68 / Stephens 56, Duffy 58)