Komentari 30

Ozlijeđeni Livaković branio je čuda i kupio kartu za Dinamo

1

BRAVO Dominik (20) bio je jučer igrač utakmice protiv Dinama u Kranjčevićevoj. Je li na njega mislio trener Zoran Mamić kad je rekao: Ima tu igrača za Dinamo...?

Dražen Medić može se ove sezone pohvaliti kao najuspješniji trener HNL-a u susretima s Dinamom. Jučer je u Kranjčevićevoj Zagreb i treći put ove sezone ostao neporažen protiv prvaka.

Bilo je 1-1, a i u onoj jednoj utakmici koju su “pjesnici“ izgubili, suci su ih jako oštetili.

Dinamo je poveo već u šestoj minuti. Henriquez je zabio svoj 17. gol u sezoni. U prvom je poluvremenu nakon toga bila “uspavanka“, i to sve do sudačke nadoknade. Tad je Eduardo prvo obranio penal Jurendiću, ali je kapetan Zagreba zabio iz odbijanca. Junak je u nastavku bio sjajni golman Zagreba Dominik Livaković. Navodno - budući golman Dinama. Obranio je nekoliko velikih prilika Soudaniju iako je bio ozlijeđen.