Pandev opet zabio, Bjelanović izborio penal

3

Dario Šimić igrao je cijelu utakmicu za Milan, a Igor Budan igrao je do 73. minute za Parmu protiv Siene dok je Bjelanović izborio penal

Makodonski reprezentativac Goran Pandev zabio je prvi gol za Lazio u pobjedi protiv Empolija (3-1). Pandev je u odličnoj je formi i počeo je za rimski klub redovito zabijati. Nezadrživi Šveđanin Zlatan Ibrahimović donio je Interu protiv Ascolija nova tri boda (2-1). Inter je napadao i bio nadmoćan cijelu utakmicu, ali golova nije bilo do 65. i 73. minute, kad je sjajni Šveđanin zabio dva gola za još jednu pobjedu "plavo-crnih". Saša Bjelanović igrao je cijelu utakmicu za Ascoli, a u sudačkoj nadoknadi Samuel je na njemu skrivio penal, koji je realizirao Bonanni. Važnu pobjedu u borbi za ostanak u ligi osvojila je Parma našeg Igora Budana pobijedivši Sienu 1-0. Gasbarroni je zabio u 19. minuti, a domaćini su do kraja uspjeli zadržati prednost. Budan je igrao za Parmu do 73. minute i imao odličan udarac u prvom poluvremenu s ruba šesnaesterca, ali golman Manninger zaustavio je njegov udarac. Milan je pobijedio Atalantu 1-0 golom Ambrosinija u 40. minuti, a hrvatski reprezentativac Dario Šimić odigrao je cijelu utakmicu.