Komentari 134

Petković iz najboljih dana: Evo kako je prevario makedonsku obranu i zavukao odličan gol

6

Ante Čačić ima puno razloga za zadovoljstvo jer su mu zabila trojica napadača, a Bruno je zaslužio najveći pljesak za majstoriju pri kraju utakmice

Dinamo je na početku priprema za novu sezonu u Lendavi u Sloveniji na više od 30 stupnjeva Celzijevih razbio makedonsku Škendiju 3-0 i odlično se zagrijao za prve službene utakmice, među kojima je ogled protiv još jednog kluba iz Sjeverne Makedonije, Škupija, u drugom pretkolu Lige prvaka (19./20. srpnja, 26./27. srpnja).

POGLEDAJTE VIDEO: Dinamo - Škendija 3-0

Dinamo - Škendija 3-0 03:54

Ante Čačić dao je po poluvrijeme dvama momčadima, a najljepši trenutak utakmice svakako je treći gol hrvatskog prvaka, majstorija Brune Petkovića.

On je u 81. minuti primio loptu Denija Jurića na 20-ak metara, zavaljao albanskog stopera Klismana Cakea rolicom desnom nogom pa ljevicom odapeo u donji lijevi kut protivničkog gola.

Petković je s desetkom na leđima i kapetanskom trakom oko ruke, jer je u poluvremenu izašao Arijan Ademi, pokazao zašto je jedan od najvećih španera u modrom dresu.

Kad se zna da su prije njega zabili i novo pojačanje Josip Drmić i još jedna špica Komnen Andrić, stručni stožer ima puno razloga za zadovoljstvo.

Sjajan gol Brune Petkovića Škendiji možete pogledati OVDJE.