Komentari 34

Oršić: Dominirali smo, a onda je Rijeka zabila gol ni iz čega...

1

Imali smo igru, držali smo to dobro, prvi put su nam blizu došli u 20. i nekoj minuti i to je bio gol. Dva bezvezna gola, vratimo se dobro u igru, a penal da smo zabili, mislim da bismo riješili to, kaže Dilaver

Rijeka je šokirala momčad Nenada Bjelice i slavila 3-1 u finalu Kupa koje se igralo u Puli. Golove su za Riječane zabili Čolak, Halilović i Kvržić, a uz njih je heroj trijumfa bio golman Simon Sluga koji je uz brojne zicere 'skinuo' i penal Daniju Olmu.

PRVE REAKCIJE IGRAČA

- Ne bih rekao da nismo bili svoji. Mislim da smo dominirali do njihovog gola, nismo stvorili neke izrazite šanse, ali lopta je bila kod nas, oni su nešto na kontre, taj drugi gol su zabili iz ničega, a onda nam se teško bilo vraćat. Drugo poluvrijeme isto, igramo dobro, vraćamo se, imamo penal. Najviše nas je unazadilo to što je dugo trajala ta cijela odluka, i da je fulao a da je kraće trajalo, ne bi toliko splasnula ta euforija, ali dobro što je tu je - rekao je Oršić nakon poraza od Rijeke.

01:01

- Imali smo igru, držali smo to dobro, prvi put su nam blizu došli u 20. i nekoj minuti i to je bio gol. Dva bezvezna gola, vratimo se dobro u igru, a penal da smo zabili, mislim da bismo riješili to. Dali smo sve od sebe - rekao je Emir Dilaver.

00:45

- Mislim, neopisivo! Prije utakmice sam imao osjećaj da osvajamo, a to sam i rekao, to što smo danas pokazali, ostavili smo srce na terenu, nemam riječi za to. Trener nam ništa posebno nije rekao, pripremao nas je kao uvijek.  Obrana Sluge značila je puno! Svi smo se branili u bloku, to je bio ključ danas - rekao je Čolak.

00:47

- Dopustili smo Dinamu da dominira i iskoristili smo svoje šanse - rekao je Kvržić držeći Rabuzinovo Sunce.

- Tko zna u kojem bi smjeru utakmica otišla da je bilo 2-2 - nahvalio je kapetan svog golmana Slugu.