Premiership: Sunderland Hullu zabio tri u 12 minuta

4

U prve četiri utakmice efikasnog 18. kola Premier lige domaćini su slavili u tri susreta, a jedini gost koji je pobijedio je Sunderland kod Hulla

Nakon odlaska trenera Roya Keana, Sunderland je ubilježio dvije uzastopne pobjede. I to ne bilo kakve pobjede. Razlika golova u te dvije utakmice je impresivnih 8-1. U prošlom kolu sa 4-0 razbili su WBA, a sada su zube pokazali i na gostovanju kod iznenađenja sezone Hulla. Ipak, do velike pobjede Sunderland nije došao tako lako kao što to rezultat sugerira. Do 78. minute bilo je 1-1, no onda u samo 12. minuta gosti briljiraju i zabijaju tri gola.
Još jedna momčad u Premiershipu ostala je nedavno bez menadžera. Prošlo kolo pretposljednji Blackburn je od Paula Incea preuzeo Sam Allardyce. I njegov je izazov na klupi Blackburna počeo odlično. Nova momčad iskusnog trenera uvjerljivo je na svom stadionu pobijedila Stoke 3-0. Sve je bilo riješeno već nakon 27 minuta. . Bila je to prva pobjeda Blackburna u Premieershipu još od kraja rujna, odnosno nakon 11 utakmica u kojima nisu uspjevali uzeti puni plijen.
Fulham je napokon upisao pobjedu nakon četiri remija za redom. Kod kuće su uvjerljivo s 3-0 pobijedili Middlesbrough.

PREMIERSHIP, 18. KOLO:

BOLTON - PORTSMOUTH 2-1 (Taylor 1, Gardner 3 / Crouch 20)
BLACKBURN - STOKE 3-0 (McCarthy 9 -11 m, 27, Roberts 18)
FULHAM - MIDDLESBROUGH 3-0 (Bullard 40, Murphy 53 – 11m, Dempsey 59)
HULL - SUNDERLAND 1-4 (Barmby 19 / Malbranque 10, Richardson 78, Jones 84, Cisse 90)