Komentari 19

Prijateljska u Opatiji: Kramarić briljirao protiv 'stogodišnjaka'

7

'Modri' su igrali bez reprezentativaca i svejedno lako pobijedili. Bilo je 3-1, a dva gola zabio je najbolji igrač na svijetu u prijateljskim utakmicama, mladi Andrej Kramarić

Dinamo je gostovao u Opatiji povodom 100. rođendana istoimenog trećeligaša.

'Modri' su igrali bez reprezentativaca i svejedno lako pobijedili. Bilo je 3-1, a dva gola zabio je najbolji igrač na svijetu u prijateljskim utakmicama, Andrej Kramarić. Svaku minutu koristi sjajno, ali u službenim utakmicama ne dobiva priliku. Prvi gol zabio je Ivan Krstanović nakon 14 minuta. Krama je povisio tri kasnije, a svoj drugi gol u početkom nastavka. Konačni rezultat i počasni gol za domaćine postignuo je Vlatković u 74.' lijepim udarcem s 20-ak metara.

Kapetan je bio Ivan Tomečak. U subotu igraju u Slavonskom Brodu protiv Marsonije.

Sastav Dinama: Lončarić - Cufre (od 71. Marotti), Tonel (od 71. Karamatić), Barbarić, Puljić - Pokrivač (od 71. Calello), Palić, Morales (od 71. Sammir), Tomečak - Krstanović (od 71. Sylvestr), Kramarić (od 71. Špehar)