Protivnici tvrde da je Andrej Mavrić igrao umjesto brata?!

1

U 1. županijskoj ligi domaćin Marčana je dočekala Galižanu. Andrej je imao tri žuta, a Josip ozlijedio mišić, mislilo se da oba neće igrati. Jedan je igrao

Ma ne ide nam u glavu kako su uopće mogli pomisliti da nećemo primijetiti. Poznajemo braću Mavrić od djetinjstva. Tad su još i bili slični, sad su potpuno različiti, kažu ljuti igrači i čelnici Galižane.U 1. županijskoj ligi domaćin Marčana, za koju igraju Josip i Andrej Mavrić, dočekala je Galižanu. Kako je Andrej imao tri žuta kartona, a Josip je ozlijedio mišić, očekivalo se da braća neće igrati. No jedan je igrao. Domaćini kažu Josip, a gosti Andrej.

- Igrao je na bratovu iskaznicu. Naš igrač koji je zamijenjen uočio je da Josip u 60. minuti ulazi u svlačionicu premda je, prema zapisniku, trebao biti na terenu. U 83. minuti zamijenjeni Andrej ušao je u svlačionicu, u kojoj je bio Josip, da bi, pretpostavljamo, zamijenili dresove. Obavijestili smo o svemu delegata utakmice, zahtijevali da provjeri, predložio sam da uđem sam, no delegat i domaći redari nisu mi dopustili. Prozor na svlačionici zaklonili su dresom - rekao je predstavnik Galižane Fabiano Maticchio. Marčana je pobijedila 3-2, a Mavrić je zabio gol.

- U nogometu sam 35 godina i takvo što nikad nisam vidio. Došavši navečer kući, bio sam toliko izvan sebe da nisam imao pojma tko je dao golove za moju momčad - kaže trener Marčane Zoran Moravac

IZAŠLI S POGREŠNIM BROJEVIMA NA DRESU

Blizanci Zlatko i Zoran Vujović namjerno su zamijenili dresove u poluvremenu utakmice Sarajeva i Hajduka.- Dobio sam žuti karton, pa nam je trener Tomislav Ivić u poluvremenu predložio da zamijenimo dresove kako ne bih dobio crveni. Ušli smo s pogrešnim brojevima na leđima. Naši čuvari Faruk Hadžibegić i Nihad Milak nisu ništa primijetili. No pročitao nas je Pašić, s kojim smo išli u školu - rekao je Zlatko.

ANDREJ MAVRIĆ

Iako je imao tri žuta kartona, gosti tvrde da je igrao. Prepoznali su ga po okruglom licu, kilogramima...Uvjereni su u to

JOSIP MAVRIĆ

Prije tjedan dana ozlijedio je mišić i nije mogao igrati. Gosti kažu da je pred kraj ušao u svlačionicu fingirajući da je igrao.