Komentari 49

Real kiksao protiv Celte! Luka ušao s klupe, Mina zabio u 85.

1

Gosti su poveli u otvaranju utakmice preko Smolova (7), a začetnik te akcije bio je hrvatski veznjak Filip Bradarić. On je iz igre izašao u 83. minuti, a Luka Modrić ušao je dvije minute prije toga

Nogometaši Reala iz Madrida u posljednjoj utakmici nedjeljnog programa 24. kola španjolskog prvenstva nisu na svom Santiago Bernabeu uspjeli svladati Celtu iz Viga odigravši 2-2 (0-1).

Gosti su poveli u otvaranju utakmice preko Smolova (7), a začetnik te akcije bio je hrvatski veznjak Filip Bradarić. U drugom poluvremenu Real je uspio okrenuti golovima Kroosa (52) i Sergija Ramosa (65-11m), ali u samoj završnici domaće navijače šokirao je Santi Mina (85) izjednačivši na 2-2.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić igrao je za Real od 81. minute, dok je Bradarić igrao za Celtu do 83. minute.

Vodeći Real sada ima 53 boda, jedan više od druge Barcelone koja je u subotu svladala Getafe sa 21, dok je Celta 17. sa 21 bodom, koliko ima i 18. Mallorca koja se nalazi u zoni ispadanja.