Komentari 52

Realov odgovor Barci: Tri gola na Riazoru, Ramos pocrvenio!

11

Sve što može Barcelona, mi možemo još bolje. Real je slavio kod Deportiva u La Coruni 3-0 golovima Balea, Kroosa i Casemira. Barca je na otvaranju dobila Betis na Nou Campu 2-0

Real je nakon osvajanja dva superkupa (europski i španjolski) u obranu naslova prvaka krenuo 3-0 pobjedom gostovanjem u La Coruni. Sigurnom, uvjerljivom, iako je na početku bilo malo uspavano, čupavo...

Dakako, i niz natjecateljskih utakmica u kojima je zabio gol produljen je na 69, čime je samo učvršćen rekord svih klubova iz liga petice.

A ovo je napravio Sergio Ramos u prvoj utakmici sezone.

I dobio je samo žuti karton. Kasnije je ta nepravda ispravljena pa mu je sudac pokazao drugi žuti i svlačionicu pa će Real protiv Valencije biti i bez njega.

Zanimljivo, Real još nije primio pehar za lanjski naslov!? Praksa je u Španjolskoj, naime, da se on uručuje na prvoj domaćoj utakmici nove sezone. Dakle, u ovom slučaju koja tri mjeseca nakon osvajanja...

Matea Kovačića nije bilo zbog ozljede, a Ronaldo je odradio drugu utakmicu suspenzije.

Deportivovi navijači proklinju Florina Andonea. Taj je napadač najprije u šestoj minuti uzeo loptu Carvajalu pa iskosa sam izišao pred Navasa, koji mu je obranio.

A potom u osmoj pobjegao, pretčao Marcela, opet išao sam na Navasa, i opet mu je Kostarikanac 'skinuo'!

Real je poveo u 20. minuti kada je Luka Modrić povukao i opalio s 20 metara, golman je odbio loptu, ali samo do Benzeme, koji je proslijedio Baleu da ugura u praznu mrežu.

Već u 27. bilo je 2:0, nakon prizemnog ubačaja Marcela koji je u mrežu gurnuo Casemiro.

U 57. minuti Modrić je napravio profesionalni prekršaj, dobio žuti, neki smatraju da je mogao i crveni karton, a u 62. Toni Kroos golom za 0:3 riješio je sve dvojbe.

I onda, nakon još pokoje polušanse, Andone je dobio najveći zicer da ipak, makar utješno, svlada Navasa. Deportivo je dobio jedanaesterac u 90. minuti, Andone namjestio loptu, ali Navas mu je i to skinuo!

A u nadoknadi dogodio se i očekivan rasplet s obzirom na to da je u više trenutaka utakmica bila napeta, s nekoliko koškanja igrača. Ceh je platio Sergio Ramos 'popivši' drugi žuti karton.