Komentari 100

Kalik pokvario pjesmu Riječana! Bez pobjednika u derbiju kola

7

Domaći dečko Matija Frigan zabio je sjajan gol u prvom poluvremenu, a rezultat je stajao do posljednjih 15-ak minuta. Tada je 'španer' Kalik utišao Rujevicu i drugim golom u sezoni Gorici donio bod

U posljednjem susretu 3. kola Prve HNL nije bilo pobjednika, Rijeka je na Rujevici odigrala 1-1 protiv Gorice u uzbudljivoj utakmici kojoj je pripao epitet derbija kola!

POGLEDAJTE VIDEO:

Anton Krešić VIDEO

Ni Rijeka se, kao ni Osijek u ranijem terminu, nije uspio iskupiti svojim navijačima nakon ispadanja iz Konferencijske lige. Rijeka je ispala od Djurgardena, a Osijek od Kizilžara.

Prvo uzbuđenje na Rujevici vidjeli smo u 22. minuti kada je Matija Frigan srušen u kaznenom prostoru, a sudac Tihomir Pejin pokazao na bijelu točku. Međutim, nakon VAR provjere poništio je svoju odluku.

Rijeka je ipak povela u 39. minuti preko Frigana. Ampem je na sredini terena presjekao loptu, proigrao Frigana, koji je pucao sa 20 metara pogodivši od vratnice za vodstvo 1-0.

Gosti su uspjeli izjednačiti u 77. minuti golom Anthonyja Kalika. Slovak Matuš Vojtko je ubacio s lijeve strane, a australski veznjak pogodio za 1-1.

VIDEO Frigan zabio i Rujevicu digao na noge, Kalik izjednačio

Kraj susreta donio je pregršt uzbuđenja jer si obje momčadi promašile stopostotne šanse za pobjedu!

Prvo Kalik nije uspio zabiti s gol crte u 92. minuti, a onda je Selahi u 94., nakon velike pogreške Krizmanića, izašao sam pred Banića, mogao je birati gdje će pucati, ali je promašio cijeli gol!

Tadijini klinci skupljaju rutinu, Turopoljci - naplatili školarinu

Sukus svega je da je Rijeka nakon odgođenog derbija s Hajdukom stigla do remija nakon pobjede protiv Šibenika, a Gorica još nije uspjela slaviti ove sezone. Ima poraz i dva remija.

Kraj uzbudljivog susreta na Rujevici!

90+4'

ŠTO JE SADA PROMAŠIO SELAHI!

Nemoguć promašaj, zaista. Kada se činilo da Krizmanić ima sve pod kontrolom spetljao se i prepustio loptu Selahiju. Riječki veznjak jurnuo je sam, samcat na Banića i mogao je birati gdje će pucati, ali je promašio cijeli gol!

Od očaja se uhvatio za glavu, bio je ovo nemoguć promašaj za pobjedu.

90+3'

Žuti karton za Labrovića koji se glavom naslonio na Kalikovu glavu.

90+2'

KAKVA ŠANSA ZA GORICU!

Wallace je bio najviši u skoku i nastalo je komešanje pred golom Rijeke. Kalik je stajao na gol-crti, lopta mu je pala pred noge, ali nije ju uspio ugurati u mrežu! Mogla je Gorica i do punog plijena.

A onda su se Labrović i Kalik obračunali, tenzije su porasle...

Igrat će se još najmanje tri minute sučeva dodatka.