Komentari 49

Varaždinu se 'smočio barut', riječka dominacija na Herjavcu

7

Bez ikakvih problema Rijeka je s 2-0 pobijedila u Varaždinu u prvoj utakmici nakon odlaska Igora Bišćana kojega je zamijenio Simon Rožman, no trijumf je potpisao njegov pomoćnik Kačičnik

U utakmici 10. kola Prve HNL Rijeka je kao gost nadigrala Varaždin s 2-0 (2-0) i učvrstila se na trećem mjestu ljestvice.

U Varaždinu je Rijeka došla do prve pobjede nakon smjene trenera, no ona se neće pripisati novom treneru Simonu Rožmanu koji je izostao zbog suspenzije koju je zaradio u slovenskim Domžalama, a umjesto njega je na klupi bio prvi pomoćnik Aleš Kačičnik.

Varaždin i Rijeka sastali se u 10. kolu HT Prve lige

Rijeka je povela u 12. minuti kada je Portugalac Joao Escoval iz gužve zabio svoj prvijenac u NHL-u, a 36. minuti Tibor Halilović je preciznim udarcem nakon kornera povećao na 2-0. U 69. minuti igrač Varaždina Neven Đurasek dobio je crveni karton, a Riječani unatoč brojnim prilikama nisu uspjeli postići još neki gol.

Rijeka je sada treća s 18 bodova, bodom manje od Hajduka i Dinama, dok je Varaždin predzadnji sa 7 bodova. (dk)