Rusija: Pletikosa primio tri gola, Spartak remizirao

1

Hrvatski golman Stipe Pletikosa primio je tri gola u remiju Spartaka i Khimkija. Bivši hajdukovac Blatnjak je za domaćine odigrao cijeli susret

Hrvatski golman Stipe Pletikosa primio je tri gola u remiju Spartaka i Khimkija. Bod Pleteovoj momčadi donio je Dedura golom u zadnjoj minuti. Khimki je vodio 3-1 do 70. minute, a strijelci su bili Nizamutdinov (8., 53.) i Ceh (30.). Ostale golove za Spartak zabili su Vellinton (6.) i Pavlyuchenko iz penala (70.) Za domaćine je cijelu utakmicu odigrao bivši igrač Zadra i Hajduka Dragan Blatnjak. Hrvoje Vejić je solidno odradio 90 minuta za Tom Tomsk, koji je kao domaćin slavio protiv  FC Moskve 2-1.