Komentari 12

Bila je i u Zagrebu: Klizačica skinula sve za ruski časopis

Elizaveta Tuktamiševa (24) skinula se za rusku verziju Playboya. Osvajačica je zlatnih i brončanih medalja, te je česta zagrebačka gošća Zlatne piruete

Jedna od ponajboljih ruskih klizačica Elizaveta Tuktamiševa (24) na ledu često pokaže da umjetničko klizanje može izgledati posve drugačije te slovi kao jedna od najatraktivnijih natjecateljica.

POGLEDAJTE VIDEO: Zlatna pirueta

02:22

Bivša svjetska prvakinja i europska prvakinja više je puta bila gošća u zagrebačkom Domu sportova, a ovoga puta privukla je pozornost skinuvši se za popularni ruski časopis za odrasle.

Na naslovnici se pojavila u donjem rublju, dok se u časopisu skinula do kraja.

"Sportašice su rijetko naše gošće. Posebice ako su u pitanju svjetski prvaci", opisao je Maksim slavnu gošću u najavi za novo izdanje naslovnice.

Tuktamiševa je u Zagrebu na Europskom prvenstvu 2013. godine osvojila brončanu medalju i bila je na nekoliko Zlatnih pirueta.

Najveću pozornost privukla je nastupom na Grand Prixu održanom u Quebecu gdje je osvojila zlatnu medalju. Ruskinja je na pjesmu Toxic' od Britney Spears, izvela striptiz na ledu pojavivši se odjevena kao stjuardesa nakon čega su društvene mreže doslovno eksplodirale.

Ove sezone je osvojila Grand Prix Moskve, a tijekom vikenda sudjelovat će na Kupu Rusije, gdje će se boriti za jedino preostalo upražnjeno mjesto u "timu" za nadolazeće Svjetsko prvenstvo u Stockholmu od 22. do 28. ožujka.

A post shared by Anton Rapp (@rokom_rush)