Komentari 23

Šarić solidan u moćnoj pobjedi 76ersa, igrali i Zubac i Bender

1

Dario Šarić bio je solidan u pobjedi nad Detroitom, a večeras su na parketima bili i Ivica Zubac te Dragan Bender. Šarić je zabio 11 poena u visokoj pobjedi

Philadelphia 76ers su sinoć uvjerljivo sa 114-78 svladali Detroit Pistonse, a Dario Šarić je bio solidan u pobjedi svoje momčadi s 11 poena.

Sixersi su brzo preuzeli kontrolu u utakmici stvorivši prednost od 17 koševa do kraja prve četvrtine i čak od 30 na poluvremenu.

Kod Sixersa je najbolji bio Joel Embiid s 23 koša i devet skokova, a Ben Simmons je dodao 19 pogodaka, četiri skoka i devet 9 asistencija. Šarić je odigrao 20 minuta i osim 11 pogodaka (šut 4/10, trice 2/4) upisao je šest skokova i tri asistencije.

Pistonse je predvodio Tobias Harris s 14 poena.

Phoenix Suns Dragana Bendera su izgubili od San Antonio Spursa sa 89-103.

Hrvatski reprezentativac je u 23 minute na terenu zabio pet koševa (šut iz igre 2/7, trice 1/5), ugrabio je tri skoka i tome dodao četiri assitencije i jednu ukradenu loptu.

Najbolji strijelac San Antonia bio je Kawhi Leonard s 21 poenom, dok je Sunse predvodio Devin Booker s istim brojem koševa.

Poraz su upisali i Los Angeles Lakers Ivice Zubca, od njih su sa 108-94 bili bolji Charlotte Hornets.

Pobjedničku momčad predvodili su Kemba Walker sa 19 i Jeremy Lamb sa 17 pogodaka, dok je najbolji strijelac lajkersa buo Brandon Ingram koji je utakmicu završio sa 22 koša i 14 skokova. Zubac je u dvije minute zabio dva koša (šut iz igre 1/2) i upisao jedan skok i jednu asistenciju.