ili Prijava Prijavi se
Najnovije vijesti iz Hrvatske i Svijeta na 24sata
58 komentara

Šarić zatrpao Pelikane, Celticsi upali u probleme s Kyriejem!?

Blake Griffin išao je u goste svojoj bivšoj momčadi Los Angeles Clippersima te zabio 44 poena uz osam skokova i predvodio Detroit do pobjede 109-104

NBA: Minnesota Timberwolves at Oklahoma City Thunder

Dario Šarić i dalje nema visoku minutažu, no ono što dobije pokušava maksimalno iskoristiti. Nakon očajne partije protiv Mavericksa u kojoj je u 19 minuta zabio nula poena, Šiši je sinoć u tek 16 minuta u pobjedi protiv Pelikana 110-106 pokazao što može te zabio 14 poena uz četiri skoka.

Bio je četvrti najbolji strijelac u dresu Wolvesa, a najbolji je pojedinac uvjerljivo bio Karl-Anthony Towns s nestvarnim double-double učinkom od 27 poena i 27 skokova, a 'zalijepio' je protivničke šuteve čak četiri puta!

Na suprotnoj je strani fenomenalan kao i uvijek bio Anthony Davis s 30 poena i 14 skokova, a podrška su mu bili i svestrani bek Jrue Holiday s 25 poena, šest skokova i sedam asistencija te Julius Randle s 22 poena i 11 skokova.

Šišijevi Timberwolvesi i dalje su van zone doigravanja, a sada se nalaze na 11. mjestu s dvije pobjede manje od osmoplasiranih Los Angeles Lakersa.

Blakeova osveta

Blake Griffin išao je u goste svojoj bivšoj momčadi Los Angeles Clippersima i pokazao zašto je u Gradu anđela nerijetko bio smatran i MVP kandidatom dok ga ozljede ne bi izbacile iz stroja.

Trpao je Blake Clipperse sa svih pozicija te zabio 44 poena uz osam skokova, pet asistencija i tri ukradene lopte, a odličan mu je partner u reketu bio Andre Drummond koji je zabio 20 poena uz 21 skok za pobjedu Pistonsa 109-104.

Na suprotnoj strani trojica su igrača zabila preko 20 poena (Harrell 21, Williams 22, Gallinari 23), ali Blake nije dao!

Bostonova propast?

Boston Celticsi ove sezone su na omjeru 25-17, ali svejedno ne izgledaju svoji...

U gostima kod Orlando Magica izgubili su 105-103, no vijest večeri nije sam poraz, već svađa koja je oko njega nastala.

Trener Kelta Brad Stevens nacrtao je posljednju akciju, a iako se radi o treneru koji je u tome među najboljima u ligi, bek Kyrie Irving nije bio zadovoljan.

Nakon izvođenja akcije posljednji je šut uzeo Gordon Hayward te promašio, a Kyrie je nezadovoljno širio ruke te se derao na suigrače. Uz to, nakon utakmice je u svlačionici ostao sjedeći gledati u jednu točku bez da je pričao s ikim, tvrdi Adam Himmelsbach.

Najzaslužniji je za pobjedu Magica bio Aaron Gordon s 28 poena i 12 skokova, a odličan je još bio i Terrence Ross koji je zabio 25 poena.