Komentari 12

Seedorf s tribina vidio Hondin prvijenac, asistencija Livaje...

1

Milan je ušao u četvrtfinale Talijanskog kupa svladavši Speziju 3-1, a pobjedu je pratio vjerojatni novi trener Seedorf. Napoli je prošao dalje svladavši Atalantu...

U srijedu navečer diljem Europe igrali su se nacionalni kupovi, a najzanimljiviji, dakako, bili su oni u Ligama petice.

U talijanskom kupu nije bilo iznenađenja, a pobjedu na San Siru bez trenera Massimilijana Allegrija ostvario je Milan svladavši Speziju 3-1 te se plasirao u četvrtfinale. 'Rossonere' je privremeno vodio pomoćnik Mauro Tassotti, a pobjedu s tribinama pratio je vjerojatni novi trener Clarence Seedorf.

Mrežu gostiju načeo je Robinho u 28. minuti, a tri minute kasnije već je bilo 2-0 golom Pazzinija. Konačni rezultat postavio je Keisuke Honda, koji je zabio prvijenac u dresu Milana. Poraz je ublažio Ferrari, a za goste igrali su Hrvati Čulina i Oršić.

Napoli je bio uspješan protiv Atalante na San Paolu izbacivši ga s 3-1. No Atalanta je ta koja je povela i dobrim dijelom zahvaljujući Marku Livaji, koji je asistirao za gol De Luci u 13. minuti. No samo dvije minute kasnije domaćin je izjednačio preko Callejon, a vodstvo je donio Insigne u 72. minuti. Callejon je svoj drugi gol zabio u 80. minuti.

Josip Radošević prvi put odigrao je svih 90 minuta za Napoli, dok je Livaja također odigrao cijelu utakmicu.

Talijanski kup, osmina finala:

• Milan - Spezia 3-1
  • Napoli - Atalanta
  • Catania - Siena 1-4

Manchester City 'pomeo' Blackburn i prošao dalje u FA Cupu

Trenutno drugoplasirana momčad Premiershipa Manchester City u ponovljenoj utakmici FA Cupa 'pomeo' je Blackburn 5-0 na Etihadu nakon što je prva utakmica završila 1-1 te su se 'građani' plasirali u šesnaestinu finala.

Vodstvo domaćinu donio je Negredo u 45. minuti, a onda u nastavku je uslijedio potop gostiju. Negredo je zabio još jedan, a dva je postigao Džeko te jedan Agüero.