Komentari 7

Senzacija u Francuskoj: Lille je ispao od četvrtoligaša Epinala

1

Nakon Belforta, koji je u utorak izbacio Montpellier, Epinal je drugi četvrtoligaš koji se probio među osam najboljih momčadi francuskog Kupa...

Francuski četvrtoligaš Epinal priredio je senzaciju izbacivši u osmini finala nacionalnog Kupa Lille sa 2-1, dok je PSG rutinski prošao trećeligaša Pau pobijedivši 2-0.

Coupe de la Ligue - Semi Final - Olympique Lyonnais v Lille

Francuski doprvak je poveo u osmoj minuti golom Loica Remyja, no domaćin je u nastavku okrenuo rezultat s dva gola, a oba je zabio Jean Krasso i to u razmaku od šest minuta. Prvo je u 54. minuti izjednačio na 1-1, a u 61. je zabio za senzaciju. Domagoj Bradarić nije nastupio za goste.

Francuski prvak PSG je rutinski odradio gostovanje kod trećeligaša Pau pobijedivši sa 2-0, a strijelci su bili  Leabdro Paredes (25) i Pablo Sarabia (53).

Ranije su plasman među osam najboljih izborili Rennes, St Etienne, Dijon i četvrtoligaš Belfort.