Komentari 9

Šime izašao na poluvremenu: 'Odigrao je užasnu utakmicu...'

1

Vrsaljko je u prvome dijelu igrao rukom u svom kaznenom prostoru, ali se izvukao jer sudac nije dosudio penal Eibaru. Imao je i žuti karton, pa ga je Simeone bio primoran zamijeniti na poluvremenu

Utakmicu kod Eibara naš reprezentativni bek Šime Vrsaljko neće pamtiti po dobrom. Iako je njegov Aletico Madrid pobijedio 0-2 golovima Saula Nigueza (54') te Antoinea Griezmanna (74'), trener Diego Simeone izvadio je Šimu poslije prvog poluvremena.

- Užasno je odigrao prvo poluvrijeme. U napadu bezopasan, a u obrani na mukama protiv Inuija. Japanac mu je radio što je htio i Hrvat ga nije mogao zaustaviti pa je zaradio prekršajem žuti karton. Tri minute kasnije rukom je igrao u kaznenom prostoru i sudac je mogao suditi penal, a njega isključiti. Nakon takvog nastupa Simeone nije htio riskirati igru s igračem manje i u poluvremenu je Juanfran vratio svoje mjesto u ekipi - piše španjolski AS.

Nije se najbolje snašao na svojoj poziciji desnog beka gdje je imao puno problema protiv nezgodnog Japanca Inuija koji mu je bježao u nekoliko navrata. Domaći će također pamtiti i detalj iz prvog poluvremena jer su ostali oštećeni za penal.

Šime Vrsaljko je u prvome dijelu igrao rukom u svom kaznenom prostoru, ali se izvukao jer sudac nije dosudio penal Eibaru. Zaradio je hrvatski defenzivac i žuti karton dok je bio na terenu, pa je Cholo bio primoran uvesti iskusnog Juanfrana u 46. minuti.

Ipak, ohrabruje to da je počeo igrati sve češće, a prilikom prilagodbe problemi su sastavni dio posla.

Inače, ponajbolji europski igrač Antoine Griezmann postigao jesvoj prvi prvenstveni pogodak nakon tri mjeseca i pet dana, dok domaćin može biti ponosan na prikazano budući da su imali niz lijepih šansi.