Komentari 39

Sixersi stradali protiv Detroita, sjajni Šarić ima rekord karijere

1

Činilo se kako bi mogao do 'triple-doublea' jer je imao 10-5-4 na poluvremenu, ali u nastavku meča nije igrao dovoljno te je utakmicu završio osam minuta prije kraja kako bi se odmorio...

Fenomenalni Dario Šarić igrao je 29 minuta u porazu svojih Sixersa protiv Detroita. Završilo je 136:106 za gostujuću momčad, a naš je košarkaš postigao 19 poena (7-15 šut) te uz to skupio šest skokova i rekordnih osam asistencija.

Činilo se kako bi mogao do 'triple-doublea' jer je imao 10-5-4 na poluvremenu, ali u nastavku meča nije igrao dovoljno te je utakmicu završio osam minuta prije kraja kako bi se odmorio za nove izazove, budući da je na parketu sve već bilo izgubljeno.

Srpski košarkaš Nikola Jokić također nastavlja sa sjajnim igrama. Postigao je 31 poen uz 14 skokova, no njegov je Denver poražen 102:112 od Charlottea. Njih je pak predvodio nezaustavljivi James Harden s 33 poena i 11 asistencija.

Na utakmici između San Antonija i Minnesote do pobjednika se stiglo poslije produžetaka. Spurse je uz 34 poena predvodio Kawhi Leonard.