Komentari 3

Slavenov 12. remi ove sezone: Krstanović dao prvi gol za klub

1

Ovo mu je prvi pogodak u dresu Slaven Belupa otkad je stigao u Koprivnicu, a ukupno sedmi ove sezone. Velikan HNL-a tako je zabio za novu momčad i opravdao povjerenje trenera Sertića

Nogometaši Istre 1961 i Slaven Belupa odigrali su 1-1 (0-0) na stadionu Aldo Drosina u Puli, u posljednjoj subotnjoj utakmici 19. kola Prve HNL.

Domaća momčad je povela u 65. minuti prvim pogotkom Kamerunca Daniela Arnauda N'Dija koji je pojačao Istru 1961 u zimskom prijelaznom roku. No, radost Puljana kratko je trajala, jer je već u 73. minuti izjednačio 36-godišnji Ivan Krstanović, koji je u prvom dijelu sezone nosio dres zagrebačke Lokomotive.

Ovo mu je prvi pogodak u dresu Slaven Belupa otkad je stigao u Koprivnicu, a ukupno sedmi ove sezone. Velikan HNL-a tako je zabio gol za novu momčad i opravdao povjerenje trenera Sertića, koji mu je dao šansu u prvih 11.

Slaven Belupo je apsolutni rekorder Prve HNL u ovoj sezoni sa čak 12 neodlučenih ishoda u dosadašnjih 19 nastupa. Prva sljedeća momčad po broju remija je Hajduk sa osam. Koprivničani su sa 18 bodova na sedmom mjestu, a Istra 1961 je sa 16 bodova deveta.

Dvoboj na stadionu Aldo Drosina prati oko 1000 gledatelja, a sudi Duje Strukan iz Splita.

Strijelci: 1-0 Daniel Arnaud N'di (65), 1-1 Ivan Krstanović (73).