Komentari 20

Španjolac podbacio u prvome, ali onda je zasjenio Brazilca...

1

Taison je ostavio puno bolji dojam u prvih 45 minuta. Olmo nije bio pravi, pogriješio je prije gola Šahtara, ali je u nastavku odigrao odlično. Sjajno je asistirao za gol Arijanu Ademiju u 90. minuti

Šahtarova sedmica je u prvome poluvremenu zasjenila Dinamovu sedmicu. Taison je, nažalost, u prvih 45 minuta ostavio bolji dojam od Danija Olma. Od Španjolca smo gledali puno bolje partije u Europi. U prvome je poluvremenu podbacio, pogrešno je dodao loptu, a nakon toga je Šahtar zabio za 0-1.

03:30

Taison se puno više nudio, puno je više sudjelovao u igri. Bio je živa napast na desnoj strani obrane Dinama. Puno je akcija išlo preko njega, a Dani je imao puno problema u vezi. Premalo je sudjelovao u organizaciji igre.

Imao je kapetan Šahtara i jedan udarac izvan okvira gola na samom početku utakmice. Olmo nije imao niti jednu priliku u prvome dijelu.

Olmo je u 59. minuti savršeno dao loptu za Leovca. Velika prilika, ali prečka na kraju. Bio je to Danijev najbolji potez u sat vremena.

Taison je na početku drugog poluvremena bio puno manja prijetnja nego u na početku utakmice. Od 65. minute je ponovno dosta puta imao loptu u nogama.

Dani Olmo je u nastavku bio puno bolji nego u prvih 45 minuta. Pokrenuo se, preko njega su krenule neke opasne akcije Dinama. Popravio se, to je bilo bitno za Dinamo. Izborio je i neke važne prekršaje. Klasu je Olmo pokazao u 90. minuti. Sjajno je probio stranu i asistirao Arijanu Ademiju za 3-1. Sjajan potez Olma.

Na kraju je s tim potezom zasjenio Taisona. Odigrao je najbolju akciju na kraju utakmice.

Taison je na kraju imao 65 točnih dodavanja. Gledajući postotak 86 posto točnih dodavanja. Olmo je imao 42 točna dodavanja, ali je ono njegovo najvažnije bila asistencija.