Komentari 4

Španjolci tukli Švicarce, Nijemci su srušili Ukrajince u Kijevu

I Španjolci i Nijemci su slavili u večerašnjim susretima te kao favoriti skupine nastavili dominaciju. Nakon tri kola Španjolska je vodeća dok je Njemačka na dva boda od 'furije'

Nogometne reprezentacije Španjolske i Njemačke upisale su pobjede u susretima trećeg kola skupine 4 elitnog razreda Lige nacija. "Furija" je u Madridu pobijedila Švicarsku sa 1-0, dok je "Elf" u Kijevu porazio Ukrajinu sa 2-1.

POGLEDAJTE VIDEO: Olmo na treningu

02:39

Španjolsko - švicarski ogled na stadionu Alfredo Di Stefano odlučio je pogodak Mikela Oyarzabala u 14. minuti. Bivši igrač Dinama Dani Olmo započeo je susret i igrao do 57. minute.

U drugom susretu Njemačka je povela 2-0 golovima Matthiasa Gintera (20) i Leona Goretzke (49). Drugi gol gostima je "poklonio" vratar Georgi Buščan kojem je lopta ispala iz ruke točno Goretzki na glavu. Ruslan Malinovski je smanjio iz penala u 77. minuti.

Španjolska vodi na ljestvici sa sedam bodova, Njemačka ima pet, Ukrajina tri, a na začelju je Švicarska s jednim bodom.

U skupini 1 Lige C Crna Gora je pobijedila Azerbajdžan sa 2-0 upisavši i treću pobjedu. Golove za domaćine zabili su Jovetić (9) i Ivanović (71).

U drugom susretu iz skupine Luksemburg je s dva gola Sinanija (12, 26) porazio Cipar. Na ljestvici vodi Crna Gora s devet bodova ispred Luksemburga koji ima šest bodova.