Komentari 6

U play-off fazi slavio i Bayern, Villareal poražen od Odensea

3

Dinamo je deklasirao švedski Malmö na Maksimiru, a kod kuće su na Allianz Areni slavili i Bavarci. Villareal se s gostovanja kod danskog Odensea vrača s porazom

Osim utakmice u kojoj je hrvatski prvak Dinamo pobijedio Malmö s 4-1, danas su odigrana još četiri dvoboja 4. pretkola Lige prvaka.

Bayern je na svojoj Allianz Areni pobijedili Zürich s 2-0 i relativno mirni mogu putovati na uzvrat u Švicarsku sljedeći tjedan. Momčad Juppa Heynckesa povela je u osmoj minuti pogotkom Bastiana Schweinsteigera koji je glavom realizirao nabacivanje Arjena Robbena s desne strane.

Nizozemac je nakon asistencije odlučio i zabiti pogodak. Uspjelo mu je to u 72. minuti kada je sjajnim udarcem lijevom nogom, iskosa s desnog ruba šesnaesterca, matirao Johnnyja Leonija.

Ivica Olić nije ulazio u igru za Bayern, dok Danijela Pranjića nije bilo ni na klupi. Kod gostiju je priliku od 84. minute dobio Josip Drmić, 19-godišnji napadač koji ima švicarsko i hrvatsko državljanstvo.

Španjolski se Villarreal iz Danske ne vraća s dobrim rezultatom. Domaći je Odense slavio s 1-0 pogotkom Hansa Henrika Andreasena u 84. minuti. Danci su u 3. pretkolu izbacili Panathinaikos, a sada su izborili rezultat koji im daje dobre izglede za novo, još veće iznenađenje.