Uskrsnula Jurićeva Verona: Od 3-0 do 3-3 u petnaest minuta!

1

Nogomet je prevrtljiva igra. Niti 3-0 u drugom poluvremenu nekada nije dovoljno za pobjedu. Upravo je u subotu pravo malo čudo izvela Jurićeva Verona i nadoknadila zaostatak od tri gola. U samo 15 minuta

Nogometaši Verone nakon velikog povratka odigrali su 3-3 protiv Torina u 16. kolu Serie A. Momčad Ivana Jurića gubila je do 61. minute 3-0, a onda je uslijedila 15-minutna renesansa.

Ansaldi je u 36' Torino doveo u vodstvo, a na 2-0 povisio je Berenguer u 55'. Ansaldi je ponovno bio strijelac šest minuta kasnije. Walter Mazzarri zadovoljno je trljao ruke na klupi, no osmijeh mu je krenuo blijediti kada je Pazzini iz penala smanjio rezultat u 69'.

Samo sedam minuta kasnije Vere je vratio nadu 'žuto-plavima', a Stepinski u potpunosti zapalio uzavreli Bentegodi! Jurićeva Verona uskrsnula je iz mrtvih i u samo 15 minuta stigla do velikog povratka, kojim je prekinula niz od dva poraza zaredom.

Verona se trenutno nalazi na 11. mjestu Serie A sa samo devet bodova zaostatka od šestog mjesta koje vodi u Europu.