Komentari 130

Barcu teško oštetio sudac kod Celte: Aspas je zabio - rukom!

6

Odigrana je utakmica 33. kola španjolskog nogometnog prvenstva između Barcelone i Celte na Balaidosu. Utakmica je završila 2-2, a gosti su jako oštećeni kod drugog gola kada je Aspas zabio rukom

Barca je povela u 36. minuti preko Ousmane Dembelea, a za Celtu je izjednačio Jonny Castro u 45. minuti. U 64. minuti Paco Alcacer je zabio na asistenciju Dembelea, koji je odigrao najbolju utakmicu otkad je stigao u Barcelonu.

U 71. minuti veznjak gostiju Sergi Roberto dobio je crveni karton, a Celta je uspjela izjednačiti u 82. minuti kada je zabio Brazilac Iago Aspas, ali iz vrlo sumnjive situacije jer je rukom ugurao loptu u mrežu.

Ivan Rakitić još je izvan sastava zbog operacije slomljenoga prsta. Barcelona vodi s 12 bodova više od Atletica

U prvoj utakmici dana Deportivo i Sevilla su u La Coruni odigrali 0-0. Sevilla je peta, a Deportivo se grčevito bori za ostanak i drži 18.mjesto, četiri boda od spasa.