Komentari 47

Vatrene bebe: Tata, tata, pa ti si u finalu Svjetskog prvenstva

20

Nakon što su igrači proslavili, isplakali se, izvikali, na isto mjesto na kojem su pobijedili Engleze pozvali su svoje najmilije. Klinci su izašli na travnjak, većina ni blizu svjesna što su njihovi očevi napravili

Hrvatska je u finalu Svjetskog prvenstva! Do nedjelje ćemo ovu rečenicu napisati još jedno 75 puta, za svaki slučaj, da budemo sigurni da nije san. Ma kakav san, budni sanjamo, u finalu smo!

POGLEDAJTE VIDEO

00:47

Nakon što su igrači proslavili, isplakali se, izvikali, na isto mjesto na kojem su pobijedili Engleze pozvali su svoje najmilije. Klinci, neki u dva broja većim dresovima, izašli su na travnjak, većina ni blizu svjesna što su njihovi očevi napravili.

Za nekoliko godina ponosno će pokazivati ove fotografije s terena stadiona Lužnjiki i jednako tako ponosno reći:

- Ovo sam ja, a ovo je moj tata. On je pobijedio Engleze i ušao u finale Svjetskog prvenstva.

Nadamo se da će tu doći i dio:

- On je svjetski prvak.

World Cup - Semi Final -  Croatia v England World Cup - Semi Final -  Croatia v England
World Cup - Semi Final -  Croatia v England World Cup - Semi Final -  Croatia v England World Cup - Semi Final -  Croatia v England World Cup - Semi Final -  Croatia v England SP 2018, Hrvatska - Engleska
SP 2018, Hrvatska - Engleska SP 2018, Hrvatska - Engleska World Cup - Semi Final -  Croatia v England SP 2018, Hrvatska - Engleska SP 2018, Hrvatska - Engleska
SP 2018, Hrvatska - Engleska

KVIZ: Koliko si dobro pogledao ulazak u FINALE?

SP 2018, Hrvatska - Engleska SP 2018, Hrvatska - Engleska

POGLEDAJ NAVIJAČKI HIT: MOJA CROATIA

Sada napokon i ti možeš nositi majice iz najslušanijeg navijačkog spota "Moja Croatia". Od danas ih možeš kupiti na stranici ŽUTI KLIK.

Zgrabi svoju majicu što prije jer zalihe su ograničene!