Komentari 13

VIDEO Čarobnjak Messi zabio čudesan gol za pobjedu PSG-a

3

Argentinski maestro zabio je 27 gol u svim nastupima ove sezone, a ima još i 17 asistencija. Ako Messi nastavi s ovakvim igrama, bit će možda i prvi favorit za osvajanje Zlatne lopte

Nogometaši Paris Saint-Germaina pobijedili su na Parku prinčeva Toulouse s 2-1 u 22. kolu francuskog prvenstva i učvrstili se na vrhu ljestvice.

Ligue 1 - Paris St Germain v Toulouse

Parižani, koji su bili bez ozlijeđenih Kyliana Mbappea i Neymara te još nekoliko igrača prve postave, našli su se u zaostatku u 20. minuti kada je za Toulouse pogodio Branco van den Boomen.

U 38. minuti Achraf Hakimi poravnao je rezultat, a 20 minuta kasnije Marokanac bio je dodavač za vodeći pogodak PSG-a koji je postigao Lionel Messi. Argentincu je to bio deseti pogodak u sezoni, a ima i deset asistencija.

Gol Messija pogledajte OVDJE.

Podsjetimo, Mbappe je ozlijedio je ložu u utakmici protiv Montepelliera zbog čega će propustiti otprilike tri tjedna, uključujući i prvu utakmicu osmine finala Lige prvaka protiv Bayerna.

Mbappe promašio dva penala i ozlijedio se, PSG ipak pobijedio
Neymarova majstorija šokirala Mbappea: Nije mu bilo jasno

Neymar je još ranije ozlijedio gležanj, ali njegova ozljeda nije ozbiljna. Trebao bi biti spreman za utakmicu protiv bavarske momčadi.