VIDEO Chelsea prekinuo crni niz, evo golova Havertza i Mounta

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić još je uvijek na odmoru, nakon velike potrošnje i osvojene bronce na Svjetskom prvenstvu u Katru, pa će prvi nastup imati tek u novoj kalendarskoj godini

U nastavku engleske Premier lige Chelsea je pred svojim navijačima na Stamford Bridgeu pobijedio Bournemouth 2-0 (2-0).

POGLEDAJTE VIDEO:

irci zicaju dres 01:29

Domaća momčad je povela u 16. minuti, kad je na ubačaj Raheema Sterlinga pravovremeno uklizao Kai Havertz i iz neposredne blizine usmjerio loptu u mrežu. Njemački reprezentativac je u 24. minuti namjestio loptu za udarac Masona Mounta koji je preciznim udarcem sa 20-ak metara pogodio za 2-0.

Premier League - Chelsea v AFC Bournemouth

Cristian Pulišić je za Chelsea postigao i treći pogodak u 44. minuti, ali ga je sudac poništio, jer mu je prethodio Havertzov prekršaj nad Adamom Smithom.

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić još je uvijek na odmoru, nakon velike potrošnje i osvojene bronce na Svjetskom prvenstvu u Katru, pa će prvi nastup za Chelsea imati tek u novoj kalendarskoj godini.

FIFA World Cup Qatar 2022 - Quarter Final - Croatia v Brazil

Chelsea je sa 24 boda iz 15 nastupa skočio na osmo mjesto, dok je Bournemouth sa 16 bodova ostao na 14. poziciji. Vodeći Arsenal ima 40 bodova iz 15 utakmica, a drugi je trenutačno Newcastle sa 33 boda iz 16 nastupa.

Od 21 sat Manchester United je domaćin Nottingham Forestu, a 17. kolo će biti zaključeno u srijedu (21 sat), kad će Leeds United ugostiti Manchester City.